„GRAND PAS“ „DIDYSIS ŠOKIS“

DSCF4106 

Gilinti ir ugdyti mokinių fortepijoninio šokio žanro žinias, skatinti kūrybiškumą – tai pagrindinis II respublikinio jaunųjų pianistų konkurso tikslas. Į Zarasų meno mokyklą rinkosi jaunieji pianistai iš Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokyklos, Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokyklos bei mūsų mokyklos jaunieji pianistai , kurie konkursui parengė po du skirtingų epochų ir skirtingų charakterių šokius.

              Puikus grojimas ir I vietos laureato diplomai įteikti mūsų mokyklos pirmokei Evitai Jurevičiūtei (mokytoja Jūratė Stacevičiūtė), antrokei Godai Borodulinai (mokytoja Liudmila Vorobjova),  trečiokui Andriui Kalėdai (mokytoja Šviesuolė Venclovaitė) bei septintokei Deimantei Ivanovaitei (mokytoja Dangira Zavackienė). II vietos laureatų diplomai įteikti primokei Ernetai Šatrovaitei, šeštokei Nelijai Prapuolenaitytei (mokytoja Šviesuolė Venclovaitė), antrokui Ovidijui Ponyčiui (mokytoja Jūratė Stacevičiūtė), šeštokei Dianai Balčiūnaitei (mokytoja Danguolė Petrašiūnienė) bei septinkokei Valerijai Michailovai (mokytoja Liudmila Vorobjova).

               Pasibaigus konkursui visi dalyviai klausėsi pranešimo “Pagrindiniai baroko epochos šokių muzikos fortepijonui ypatumai“, kurioje buvo iliustruojama kaip groti baroko epochos šokius. 

 

Zarasų meno mokyklos

informacija