INFORMACIJA MOKYKLOS BENDRUOMENEI

akkompanement-na-kompyutere   Zarasų meno mokykloje, remiantis kovo 12 dienos Lietuvos Vyriausybės sprendimu dėl COVID-19 viruso suvaldymo, perorganizuojamas ugdymo procesas.

Nuo 2020 m. kovo 13 dienos (penktadienio) iki 2020 m. kovo 27 dienos LR švietimo, mokslo ir sporto ministro Algirdo Monkevičiaus įsaku skelbiamos mokinių PAVASARIO ATOSTOGOS (vietoj 2020 m. balandžio 14 dienos – 2020 m. balandžio 17 dienos numatytų pavasario atostogų).

Nuo 2020 m. kovo 30 d., Zarasų meno mokyklos pedagogai yra pasiruošę užtikrinti tolesnį ugdymo procesą nuotoliniu būdu, prašome teigiamo mokinių ir jų tėvelių požiūrio bei supratimo. Naudojantis internetiniu ryšiu per internetinio socialinio komunikavimo programas: Viber, Whatsapp, Messenger/Facebook, Skype, el. paštą,  bus organizuojamas NUOTOLIS, TIESIOGINIS bei MIŠRUS ugdymo procesas.

Gerbiami tėveliai ir mokiniai, prašome aktyviai bendrauti su specialybės ir kitų disciplinų mokytojais, ir toliau nuotolinio ugdymo procesą organizuoti Jums priimtiniausiomis formomis, priemonėmis ir laiku, taip, kad Jūsų ugdymo turinys ir pažangumas nenukentėtų. Yra kuriamos uždaros, saugios grupės, mokinių ir mokytojų, kuriose bus organizuojamas nuotolinis ugdymo procesas.

Mokyklos administracija

ZMM nuotolinio darbo tvarka