JAUNŲJŲ DAILININKŲ LAIMĖJIMAI

Kiekvienais metais Zarasų meno mokyklos dailės skyriaus mokinių gražiausius darbus mokytojai siunčia į įvairiausius respublikinius ir tarptautinius piešinių konkursus. Panevėžio Gamtos Mokyklos paskelbtame tarptautiniame konkurse „Išgirsti slapčiausią gamtos kalbą“ Zarasų meno mokyklos jaunieji dailininkai dalyvauja kiekvienais metais ir kasmet yra sulaukiama labai palankių mokinių darbų įvertinimo.

Gamtos tema nupieštus piešinius konkursui savo darbus  pateikė ne tik vaikai iš Lietuvos, bet ir iš Baltarusijos, Lenkijos, Indijos, Kinijos, Latvijos, Rusijos, Slovėnijos, Vokietijos ir Švedijos. Tarp įvertintų laureato diplomu ir šiais metais yra Zarasų meno mokyklos dvi mokinės, tai Rybakova Anastasija, mokytoja Ramunė Sladkevičiūtė-Dainienė ir Eglė Beinoraitė, mokytoja Petronė Sekonienė.

 Šiam konkursui iš viso buvo pateikta 1203 kūrybinių darbų. Vertinimo komisijos sprendimu keturiose amžiaus grupėse 111-kos kūrybinių darbų autoriai pripažinti konkurso laureatais. Šiam konkursui vaikus rengė 280 pedagogų. Konkurso dalyvių kūrybiniai darbai bus eksponuojami: Panevėžio gamtos mokyklos ,,Žaliojoje galerijoje“ ir Panevėžio gamtos mokyklos Facebook paskyroje „Panevėžio gamtos Mokykla“.

Nors sudėtinga  pandeminė situacija mokinius atskyrė nuo mokytojų, bet Zarasų meno mokyklos  jaunieji dailininkai sudalyvavo 12 vaikų dailės konkursuose, kur buvo siunčiami realūs dailės darbai ir 6 virtualiuose konkursuose, kur reikėjo siųsti mokinių piešinių nuotraukas.

 Su nekantrumu moksleiviai ir jų mokytojai laukia daugiau dailės darbų vertinimo rezultatų, kurie, anot kai kurių organizatorių, bus skelbiami tik kitų mokslo metų rudenį.

 

Zarasų meno mokyklos informacija.