SĖKMĖ TARPTAUTINIAME KONKURSE

OvidijusEvita (1) I-asis Oskaro Stroko tarptautinis jaunųjų pianistų konkursas  turėjo vykti Daugpilio universitete. Žymiam šio miesto pianistui ir kompozitoriui atminti.  Savo jėgas išbandė net 144 dalyviai iš 6 pasaulio  šalių: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Ukrainos, Baltarusijos, Rusijos.

     Šiame konkurse Zarasų meno mokyklą atstovavo du mano mokiniai: Evita Jurevičiūtė 2 kl. ir Ovidijus Ponyčius 3 kl.

     Konkurso sąlygos pasikeitė šalyje paskelbus karantiną. Dėl koronaviruso ( COVID – 19 ) plitimo grėsmės privalėjome likti namuose. Konkursantai savo dviejų kūrinių  pasirodymus  įrašinėjo į video ir siuntė komisijai. Tai buvo tikras išbandymas mokiniams, man, ir žinoma tėveliams. Mūsų bendras darbas vyko pasitelkiant visas šiuolaikines informacinių ir muzikinių technologijų galimybes. Į šį pasiruošimo konkursui sūkurį įsisuko sesės, broliai, mamos, tėčiai. Tačiau rimtą darbą ir priimtą visų mūsų iššūkį vainikavo graži pergalė.

      Evita ir Ovidijus konkurse įvertinti III laipsnio diplomais ir medaliais! Dėkoju savo mokinių šeimų nariams už rūpestį ir atsakomybę, o ypač Evitos mamai Rasai bei Ovidijaus mamai Žanetai.

     Tik bendro darbo dėka pasiektas gražus rezultatas.

Jūratė Stacevičiūtė,

Zarasų meno mokyklos mokytoja