XIX Balio Dvariono nacionalinio pianistų ir stygininkų konkurso regioninis turas

Doc1

,,Mylėkite muziką. Muzika – kaip ir saulė, žmogų sušildo ir apšviečia“.

                               Balys Dvarionas

 

 

2016 m. sausio 18 d. Utenos muzikos mokykloje vyko XIX Balio Dvariono nacionalinio pianistų ir stygininkų konkurso regioninis turas.

Jame dalyvavo Ignalinos, Ukmergės, Utenos, Visagino bei Zarasų muzikos ir meno mokyklų mokiniai.

Zarasų meno mokyklą konkurso regioniniame ture atstovavo Urtė Solveiga Konošovaitė, Elija Laurikėnaitė (mokyt. D.Petrašiūnienė), Martyna Paradnikaitė, Valerija Michailova (mokyt. L.Vorobjova). Šio turo nugalėtojomis tapo Urtė, Elija ir Martyna,  jos atstovaus mokyklą vasario 5 – 7 dienomis nacionaliniame ture Klaipėdoje.

Konkursas visų pirma yra nepaprastas stimulas, kai vaikas sužino, kad jis gali ruoštis ir dalyvauti viename ar kitame ture. Tai įkvepia entuziazmo, suteikia didžiulį kūrybinį stimulą kasdieniniam darbui ir suteikia jaunam žmogui energijos. Šis konkursas yra labai svarbus visų pirma todėl, kad jo dėka Lietuvoje apžvelgiami patys  atokiausi mūsų nediduko krašto kampeliai, pastebimas kiekvienas muzikai gabus vaikas.

Kiekvienas meistriškumas, kiekvienas menas reikalauja nemažai laiko nušlifuoti vieną ar kitą detalę – materialią arba muzikinio kūrinio taktą – norint atlikti ją tobulai. Profesinė branda yra akivaizdi visiems, kurie laimi konkursą ar nepasiekia aukščiausio įvertinimo. Jei prisiminsime olimpinį devizą, tai konkurse svarbu dalyvauti. Nebūtina vien laimėti. Nors laimėjimo vaisius yra neapsakomai saldus.

Zarasų meno mokyklos informacija

SVEIKINAME  !

XIX Balio Dvariono nacionalinio

   pianistų ir stygininkų  konkurso regioniniame ture,

kuris vyko 2016 m. sausio 18 d.

Utenos muzikos mokykloje,

 

patekusias į III turą

 

URTĘ SOLVEIGĄ KONOŠOVAITĘ IV kl.

ELIJA LAURIKĖNAITĘ  IV kl.

 (mokytoja Danguolė Petrašiūnienė)

 

 

MARTYNĄ PARADNIKAITĘ  VI kl.

(mokytoja Liudmila Vorobjova)

 

bei gražiai pasirodžiusią

VALERIJĄ MICHAILOVĄ IV kl.

(mokytoja Liudmila Vorobjova)